Kedves Szülők!

Ezúton szeretném Önöket tájékoztatni, hogy a gyermekétkeztetést ellátó Városi Szolgáltató Nonprofit Zrt. a 2019/2020-as tanévtől kezdődően új rendszert vezet be a közétkeztetési díj fizetésével kapcsolatosan, mely alapján egyszerűbb, rugalmasabb módon fizethetik be gyermekük étkezési díját.

Kérem, hogy figyelmesen olvassák el a mellékelt tájékoztató levelet, mert az étkezést augusztus 25-ig meg kell majd rendelni ahhoz, hogy szeptembertől biztosítani tudjuk az étkezést.

Üdvözlettel:

Tenkesné Enikő

1.sz. nyilatkozat.pdf

TÁJÉKOZTATÓ a közétkeztetés díj fizetés 2019-2020. tanévben induló változásairól.pdf

2.sz. nyilatkozat.pdf

Tisztelt Szülők!

A nyári szünet alatt az alábbi szerdai napokon tartunk ügyeletet 9 és 12 óra között:

június 26.

július 10.

július 24.

augusztus 7.

augusztus 21.

Az ittmaradt bizonyítványok átvételére is ezekben az időpontokban van lehetőség.

Tisztelettel:

A vezetőség

A Magyar Vöröskereszt felmenő rendszerű Országos Elsősegélynyújtó Versenyének Pest megyei fordulóján iskolánk csapata, a STABIL OLDAL, első helyezést ért el. Ök képviselik iskolánkat és a megyét az országos döntőn szeptemberben Zalaegerszegen. A legjobb újraélesztő csapatnak járó Generali különdíjat is ők hozták el. Hiba nélkül teljesítették a csecsemő újraélesztéses állomást.

A csapat tagjai (balról jobbra): Kende Bori, Varga Júlia, Varga Sára, Nagy Luca, Miksó Dóra Laura.
Felkészítő tanáruk: Csalló Attila

Gratulálunk nekik!

A Szentendre Barátai Egyesület "Az én hősöm" címmel rajzversenyt hírdetett szentendrei diákoknak.
A 218 beérkezett alkotást a zsűri 4 korcsoportban (1-2; 3-4; 5-6. és 7-8. osztály) értékelte. Az első, második és harmadik helyezettet és a különdíjazottakat jutalmazták. A szakmai díjakon kívül a facebookon közzétett közönségszavazáson is lehetett jutalmazni a rajzokat. A Városháza Galériáján 150 munka került kiállításra.

Díjazottak iskolánkból

1-2. osztály
-Első helyezett:
Kosztán-Schlemayer Máté 1.o. : Apukám

3-4. osztály
-Első helyezett:
Lóczy György 4.o. : A Szupermacska
-Második helyezett:
Timms Kevin 4.o. : Szent László
-Harmadik helyezett:
Nagy Jázmin 4.o. : Anyukám

különdíj:
Csányi Zétény 4.o. : Super Tom
felkészítő tanár: Schreiner Nikolett

facebook közönségszavazás:
-Második helyezett:
Lóczy György - 207 szavazat

Díjazták a legtöbb nyertes diákot felkészítő tanárt, valamint a legjobb kísérő fogalmazásokat beküldő tanítót: Deli Gabriella - a legtöbb nyertes diák felkészítéséért és Schreiner Nikolett a kísérő fogalmazásokért kaptak elismerést.
Gratulálunk minden kiállításon résztvevő gyereknek és köszönjük a felkészítést: Hajmási-Nagy Krisztinának, Schreiner Nikolettnek és Deli Gabriellának.

Az Országos Gyermekjóléti Alapítvány által szervezett ANYA ÉS GYERMEKE című országos rajzpályázaton HARASZTI DÓRA 4. osztályos I. díjat nyert.