A Gyerekkönyvtár "Az én könyvtáram" címmel rajzpályázatot hirdetett óvodás és általános iskolás korú gyerekek számára.
Január 16-án volt a kiállítás megnyitó és a díjosztó. A közel 100 pályamű közül iskolánk Vizuális műhelye kimagaslóan szerepelt.
Díjazottak lettek:

Felső tagozat:

I. helyezett: Lóczy Gyuri 5. o.
II. helyezett: Szili Mira 5.o.
III. helyezett: Szabó Virág 5.o.

Alsó tagozat:

II. helyezett: Sejpes Lilla 2. o.
III. helyezett: Irimiás Blanka 2. o.
különdíj: Kosztán-Schlemayer Máté 2. o.

Felkészítő: Deli Gabi
Minden beküldött munkát kiállítottak. Dícséret illeti az elsősöket is, Niki néni az ő rajzaikat is beküldte.
A kiállítás jelenleg is látható.

SÁGI BERNÁRD MÓR
5. OSZTÁLYOS tanuló
az "IGY NEVELD A FELNŐTTEKET!"
országos rajzversenyen több, mint 300 pályamunka közül
a 3. helyezést érte el.

Gratulálunk!

Felkészítője: Deli Gabriella

A Szentendre Barátai Egyesület "Az én hősöm" címmel rajzversenyt hírdetett szentendrei diákoknak.
A 218 beérkezett alkotást a zsűri 4 korcsoportban (1-2; 3-4; 5-6. és 7-8. osztály) értékelte. Az első, második és harmadik helyezettet és a különdíjazottakat jutalmazták. A szakmai díjakon kívül a facebookon közzétett közönségszavazáson is lehetett jutalmazni a rajzokat. A Városháza Galériáján 150 munka került kiállításra.

Díjazottak iskolánkból

1-2. osztály
-Első helyezett:
Kosztán-Schlemayer Máté 1.o. : Apukám

3-4. osztály
-Első helyezett:
Lóczy György 4.o. : A Szupermacska
-Második helyezett:
Timms Kevin 4.o. : Szent László
-Harmadik helyezett:
Nagy Jázmin 4.o. : Anyukám

különdíj:
Csányi Zétény 4.o. : Super Tom
felkészítő tanár: Schreiner Nikolett

facebook közönségszavazás:
-Második helyezett:
Lóczy György - 207 szavazat

Díjazták a legtöbb nyertes diákot felkészítő tanárt, valamint a legjobb kísérő fogalmazásokat beküldő tanítót: Deli Gabriella - a legtöbb nyertes diák felkészítéséért és Schreiner Nikolett a kísérő fogalmazásokért kaptak elismerést.
Gratulálunk minden kiállításon résztvevő gyereknek és köszönjük a felkészítést: Hajmási-Nagy Krisztinának, Schreiner Nikolettnek és Deli Gabriellának.

Az Országos Gyermekjóléti Alapítvány által szervezett ANYA ÉS GYERMEKE című országos rajzpályázaton HARASZTI DÓRA 4. osztályos I. díjat nyert.

Április 27-én az ÁRVÁCSKA ÁLLATMENHELYBE kapott meghívást iskolánk 8 tanulója és kísérőik, valamint a 2 felkészítő tanár.
A Föld Napja alkalmából kiírt állatokkal kapcsolatos rajzpályázatra városunk 4 iskolájából (Szt. András, Bárczi, Izbégi, Templomdombi) több mint 100 rajz érkezett.

DÍJAZOTTAK LETTEK:

MAKÁNY ZALÁN 7.o. dicsérő oklevél