Tisztelt Szülők!

2023. április 21. 12:00-g van lehetőségük a beiratkozási adatok online rögzítésére, gördülékenyebbé téve ezzel a személyes beiratkozást.

Függetlenül attól, hogy előzetesen online jelentkeztek-e, 2022. április 20-án, csütörtökön vagy 21-én, pénteken személyesen is meg kell jelenni az iskolában, hogy a beiratkozást véglegesítsük. Az online regisztráció jelentősen csökkenti a beiratkozás idejét, de annak nem feltétele!

Azért, hogy elkerüljük a hosszú várakozást, kérem, hogy legyenek szívesek előzetesen időpontot kérni hétfőn, kedden vagy szerdán 8 és 16 óra között a 30/71-444-78-as telefonszámon.

A beiratkozásra hozzák magukkal:

• a gyermek nevére kiállított személyazonosságot igazoló hatósági igazolványokat (anyakönyvi kivonat vagy személyi igazolvány)
  • a gyermek és a szülő lakcímkártyáját
  • a gyermek TAJ-kártyáját
  • az 5 éves státuszvizsgálat másolatát és a kötelező védőoltások igazolását
  • az előzetesen kitöltött és aláírt nyilatkozatokat

Az alábbi nyilatkozatokra van szükség:

Amennyiben nincs lehetőségük a nyilatkozatok kinyomtatására, úgy azt a helyszínen tudunk majd adni.

Kérdés esetén keressenek minket bizalommal!

Szeretettel várjuk a leendő elsősöket iskolánkba!

Tenkesné Halász Enikő Rita