Tisztelt Szülők!

A 2023/24-es tanévre szóló általános iskolai beiratkozásra 2023. április 20-án és 21-én kerül sor, de idén is van lehetőség előzetes online jelentkezésre, mely jelentősen lecsökkenti a személyes beiratkozás idejét.

A beiratkozási kérelmeket 2023.04.05 0:00 és 2023 04.21 12:00 óra időtartamban tudják a KRÉTA – e-Ügyintézés felületén elektronikusan beküldeni az intézményekbe.( KRÉTA e‑Ügyintézés (e-kreta.hu) ) Minden gyermeket csak egy intézménybe lehet előzetesen beiratni. Kérjük, hogy az online felület kitöltése esetén figyeljenek arra, hogy pontos adatokat adjanak meg. Semmilyen csatolmány feltöltése nem szükséges, az iratokat és egyéb nyilatkozatokat eredetiben majd csak a személyes megjelenéskor kell hozni.

A felület használatához az alábbi linken találnak segítséget: 

BÁI_Szülői tájékoztató_2023_v1.pdf

Amennyiben nincs lehetőségük az online beiratkozásra, akkor az adataikat itt helyben rögzítjük majd a KRÉTA rendszerben.

Boldog Húsvéti Ünnepeket kívánok Önöknek és családjuknak!

Tenkesné Enikő