Szakkörünk iskolánk megalakulása óta, heti 2 alkalommal ad lehetőséget a tehetséges, rajzolni, festeni, szobrászkodni tudó és szerető gyerekeknek. Elsőtől nyolcadikig, kis létszámban mélyíthetik el tudásukat, fejleszthetik készségeiket. A tanulóink rendszeres résztvevői a városi, országos, nemzetközi rajversenyeknek. Eredményeinket honlapunk és a Szentendre és vidéke című újság is rendszeresen publikálja.

Vizuális Műhely vezetője:
Deli Gabriella

A részvétel feltételei:
A tanulókat meghívásos alapon (az előző éves munkájuk alapján) a műhelyvezető választja ki. Amennyiben marad szabad hely, van lehetőség előzetes beszélgetés alapján a felvételre.A tagság egész tanévre szól. A szakkörből való hiányzást igazolni kell. Sorozatos igazolatlan hiányzás esetén a gyermek szakköri tagsága megszűnik.