Kedves Szülők! Tisztelt Partnereink!

A koronavírus 3. hullámának terjedése miatt a Kormány tegnapi ülésén újabb vészhelyzeti intézkedések elrendeléséről döntött, melyek érintik iskolánkat is.

2021.március 8-ától, hétfőtől március 30-ig, keddig a nevelés-oktatás tantermen kívüli, digitális munkarendben kerül megszervezésre. Ebben az időszakban a kontaktusszám minél jelentősebb csökkentése érdekében gyermekfelügyelet nem kerül megszervezésre.

Az étkezését erre az időszakra lemondjuk, de kérés esetén az önkormányzat biztosítja a tanulók számára az ebédet. Ezügyben kérjük, hogy keressék Majer Kinga kolleganőnket a 20/617-5115-ös telefonszámon vagy a  Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. emailcímen.

Az iskola épületét biztonsági okokból zárva tartjuk, de előzetes megbeszélés esetén az épületbe való bejutást biztosítjuk.

Hétköznap 8 és 16 óra között az alábbi telefonszámon tudnak hívni minket:

Tenkesné Enikő intézményvezető: 30/71-44-213

Németh Julianna iskolatitkár: 30/71-444-78

Kéréseikkel, kérdéseikkel bátran foruljanak hozzánk.

2021.március 31. szerda: TANÍTÁS NÉLKÜLI MUNKANAP

április 1-től 6-ig: TAVASZI SZÜNET

A tavaszi szünet utáni első tanítási nap: április 7. szerda, amikor reményeink szerint folytatni tudjuk a tantermi oktatást.

Mindenkinek sok erőt, kitartást és jó egészséget kívánok ebben a nehéz helyzetben!

Vigyázzanak magukra és a gyerekekre!

Üdvözlettel:

Tenkesné Enikő