A szentendrei Katolikus Karitász által kiírt IRGALMASSÁG témakörben kiírt rajzpályázaton.
A 3.-4. osztályos kategóriában: 

  1. BORBÁS NÓRA 1.helyezett
  2. IRIMÁS BLANKA 2. helyezett 

Különdíjasok: 

  • DÉVAI MIRA
  • ASSZONYI EMÍLIA
  • VILLÁM-KOVÁCS VIKTÓRIA 

A rajzokból a Péter-Pál templomban kiállítást rendeztek. 

A KHARÓN LADIKJÁN 
Ez volt a címe a székesfehérvári Szent István Király Múzeum által hirdetett országos rajzpályázatnak. 
HORVÁTH HUNOR SOMA ezen a rangos versenyen 3. helyezést ért el.

NÉZZ A SZEMEBE! MI JÁRHAT A FEJEMBEN? 
A Hamvas Béla Pest megyei Könyvtár  gyermekkönyvtárosának,  Eöry Brigittának állat fotóiból nyílt kiállítás. A kiállítás képei inspirálta rajz, vers és mesepályázattal lehetett reflektálni ezekre a művekre.
A Vizuális Műhelyből 22 en pályáztak , néhányan egyénileg is küldtek be munkákat iskolánkból.  
Köszönjük a jutalomkönyveket, ajándékokat a könyvtár munkatársainak.
Örömteli esemény volt a megnyitó. 
Pályázóink: Lászay Laura, Tury-Kovács Réka, Kosztán-Schlemayer Máté, Lóczy Ádám, Kammer Kristóf, Szobi Laura, Szili Mira, Ift Eliza, Borbás Nóra, Kreiss Mária, Sipos Mirázs, Schramkó Lili Anna, Sági Ella, Hangai-Takács Nóra, Kreiss Ágoston, Fülöp Viola, Kapitány Dorka, Irimiás Blanka, Klinkó Zita, Asszonyi Emília, Brodmann Márton, Szabó Csenge, Villám-Kovács Szofi, Szabó Virág. Kiss Tímea Antónia. 
 A kiállítás digitális formában elérhető az alábbi linken: