Kedves Szülők!

Szeretettel várjuk minden leendő elsős gyermek anyukáját vagy apukáját

2017. április 20-án csütörtökön 8 és 19 óra között

vagy 21-én pénteken 8 és 18 óra között

a beiratkozásra.

Kérjük, hogy a beiratkozásra hozzák magukkal

• a gyermek születési anyakönyvi kivonatát,
  • lakcímkártyáját
  • és TAJ-kártyáját..

Amennyiben ezekről tudnak fénymásolatot készíteni, kérem, hogy azt is hozzák magukkal, ha nem, akkor mi készítünk az iratokról másolatot.

Kérjük majd a szülő személyi igazolványát, valamint a lakcímkártyáját bemutatni.

Szükségünk van az óvodában kapott igazolás eredeti példányára, amely az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsítja. (Csak eredeti példányt áll módunkban elfogadni, másolattal nem tudnak beiratkozni!)

Kérjük, hogy amennyiben lehetőségük van, az alábbi két dokumentumot nyomtassák ki és kitöltve hozzák magukkal a beiratkozásra:

Nyilatkozat a szülői felügyeleti jog gyakorlására

Nyilatkozat Etika/Hit- és erkölcstan oktatásról

Nyilatkozat életvitelszerű lakcímről

Nyilatkozat a Pedagógiai Programunkat érintő kérdésekben

Amennyiben a fenti Nyilatkozatokat nem tudják kinyomtatni és kitöltve hozni, akkor a beiratkozás helyszínén adunk Önöknek egy-egy példányt.

Az Etika/Hit- és erkölcstan tantárggyal kapcsolatban az alábbi linken tudnak tájékozódni:

Tájékoztatom Önöket, hogy a tanulók felvétele nem a beiratkozás sorrendjében történik!

Tisztelettel:

Tenkesné Halász Enikő Rita