Kedves iskolába készülő gyermekek! Tisztelt Szülők!

Iskolánkban idén ismét tartunk TAVASZNYITOGATÓ ISKOLANYITOGATÓ foglalkozást 2023. február 24-én, pénteken, melyre minden érdeklődő gyermeket sok szeretettel várunk.

Gyülekező 14,50 és 15 óra között lesz az iskola udvarán, ahol a leendő tanító néni és tanító bácsi, a mostani negyedik osztály tanulói, valamint az alsós munkaközösség pedagógusai fogadják az érdeklődőket. 15 órától 3x20 percben Niki néni kézműves-, Feri bácsi pedig sportfoglalkozást tart a gyerekeknek, én pedig iskolai körútra viszem majd őket. Miután minden gyermek mind a három programon részt vett, 16 órakor végeznek, amikor is a főbejáraton át kikísérjük őket az iskola épülete elé, ahol visszaadjuk őket a szülőknek.

Az épületbe csak a gyerekek és az iskola dolgozói jöhetnek be. A szülőknek 2023. március 1-jén, szerdán 17 órától tájékoztató szülői értekezletet tartunk. Megértésüket köszönjük!

Jelentkezni február 15 és 22 között az alábbi űrlap kitöltésével lehet:

https://forms.gle/qkfCXryiK9vwJAZV7

Regisztráció csak a fent említett időpontban lehetséges! Több iskolanyitogató foglalkozást nem szervezünk!

Szeretettel várjuk Önöket és az iskolába készülő gyermekeiket!

A leendő tanítók és az alsós munkaközösség nevében:

Tenkesné Enikő

intézményvezető