Kedves Óvodás Gyerekek! Tisztelt Szülők!

Ezen a héten pénteken lett volna a Tavasznyitogató Iskolanyitogató foglalkozásunk, amit a járványügyi helyzet miatt nem tudunk a hagyományos formában megtartani. Ezért egy meglepetéssel készülünk, amit itt a honapon teszünk közzé a iskolanyitogató időpontjában, azaz február 26-án, pénteken 15 órakor!

A tájékozatató szülői értekezletet is a tervezett időpontban, március 3-án, szerdán 17 órától megtartjuk, csak ezúttal online formában, a Teams felületen. Ahhoz, hogy az értekezletre való csatlakozáshoz meghívót tudjak küldeni, kérem, hogy az alábbi űrlapon legyenek szívesek regisztrálni 2021. március 2-án, kedden 16 óráig: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfSuEGQ8P-I23omomPFrfTuogNInx3Ph2xudmV_aBQaI9URfw/viewform?usp=sf_link

A csatlakozáshoz szükséges linket március 2-án 18 óra után fogom elküldeni a regisztrált emailcímre.

Üdvözlettel:

Tenkesné Enikő

intézményvezető