Kedves Szülők!

Ahogy közeledik a tavasz, úgy egyre több leendő elsős gyermek szülője érdeklődik az iskolánkról és a szeptemberben induló első osztályról. Ezúton is köszönöm bizalmukat!

Az elmúlt években február utolsó péntekén tavasznyitogató iskolanyitogató foglalkozást szerveztünk az iskolánk iránt érdeklődő nagycsoportos gyermekeknek és március első szerdáján tartottunk szülői tájékoztatót az érdeklődő szülőknek. Sajnos a járványügyi helyzet egyelőre nem teszi lehetővé, hogy a hagyományainkat folytassuk.

Egyelőre a türelmüket szeretném kérni. Hamarosan elkészítjük az iskolánkat és a leendő tanítónéniket bemutató kisfilmünket, melyet itt a honlapon teszünk közzé.

Amennyiben a lehetőségek engedik, szervezni fogunk személyes találkozót is, melynek időpontjáról szintén itt kaphatnak tájékoztatást.

Addig is jó egészséget kívánok mindenkinek!

Üdvözlettel:

Tenkesné Enikő