Május 5-én izgalmas napra virradtunk, hiszen ismét tolerancia napi programokon vehettek részt kicsik és nagyok. Harmadszor rendeztük meg ezt az eseményt, melyet sok előkészület, szervezés és várakozás előzött meg. A gyerekeket olyan programokba vontuk be, melyek során élő és testközeli tapasztalatokat, ismereteket szerezhettek a látás-, hallás-, mozgás - és értelmi sérült emberek mindennapjai és nem mindennapi teljesítményeik kapcsán. Reméljük, hogy a gyerekek valóban élvezték a napot, új élményeket éltek át, az átélt programokat bemutató emberekkel való találkozások pedig hosszú időre elkísérik majd őket!

Őszinte elismeréssel és hálás köszönettel szeretnénk felsorolni azokat, akik ezen a napon megtiszteltek jelenlétükkel, bemutatóikkal és akik nélkül nem jöhetett volna létre ez a nap:
- Krajnyák Zsuzsanna világ - és európa bajnok, paraolimpiai második, harmadik helyezett kerekesszékes vívó (Ute) és edzője Feczer Viktor
- Tóth Tamás paraolimpiai bajnok, európa bajnok úszó
- Jeszenkovics Judit világ- és európa bajnok szervátültetett úszó és edzője Mihály Norbert
- Kormos László lábbal festő és segítője Runyai Mária az És Mégis Élni Alapítványtól
- Baráthegyi Vakvezető és Segítő Kutya Iskola munkatársa és kutyusai
- Mozgássérült Emberek Rehabilitációs Központja képviselői - Csete Lóránt konduktor és segítői
- A láthatatlan kiállítás létrejöttét segítők
- Neo Magyar Segítőkutya Egyesület munkatársai és kutyusai
- Horváth Ágnes és segítői a jelelés program résztvevőiként
- valamint iskolánk minden dolgozói