2021. szeptember 25-én, szombaton immár negyedik alkalommal vettünk részt a Nagy Szentendrei Számháborún. Az idő nagyon kegyes volt hozzánk, s bár most nem hazai terepen, a Templomdombon, hanem a Művész téren került megrendezésre az esemény, de felsős tanulóink és osztályfőnökeik így is nagy lelkesedéssel vetették bele magukat a játékba.

Végül kettős győzelmet arattunk: a kék csapat, melyben iskolánk képviselői is voltak első helyen végzett, és a különdíjat (két gombóc fagyi a SzilVanilla Sütibárban) is a Templomdombi Iskola nyerte, mert mi delegáltuk a városi iskolák közül a legtöbb diákot az eseményre.

Köszönöm Ági néninek, Csilla néninek, Kriszti néninek és Monika néninek a részvételt és a kíséretet, valamint a Szentendrei Barátai Egyesületnek a fantasztikus szervezést és lebonyolítást.

Remélem, hogy jövőre is együtt számháborúzunk majd!

Enikő néni