A MÖRK Magyar Óriásnyúl Tenyészet által kiírt Óriásnyúl Rajzpályázaton Sági Ella Viola és Hangai Takács Nóra elismerő oklevélben részesültek. 

----------------------------------------------------------

  

A Szépművészeti Múzeum "Múzeumi Menazséria" című országos rajzversenyén oklevelet nyertek: 

 • Beregnyei Bíborka
 • Irimiás Blanka
 • Borbás Nóra
 • Dévai Mira
 • Gerendás Bernát
 • Petrás Gergő 
 • Pindroch Emma 
 • Szili András 
 • Sejpes Lilla
 • Hangai Takács Nóra
 • Neszmély Gerda
 • Sági Ella
 • Szabó Csenge
 • Villám-Kovács Viktória  

---------------------------------------------------------------

  

Az Ars Sacra Alapítvány által hirdetett "Minden Forrásom Belőled Fakad" című országos rajzverseny anyagából kiállítás nyílt Budapesten a Margitszigeten. A kiállításon részt vettek 1-1 munkájukkal Dévai Mira, Villám-Kovács Viktória és Sági Ella. 

---------------------------------------------------------

 

 

 

A "Kik Laknak a Varázserdőben" című országos rajzversenyen 570 beérkezett munka közül a zsűri kiállításra kérte Beregnyei Bíborka, Irimiás Blanka, Gerendás Bernát, Hangani-Takács Nóra, Villám-Kovács Viktória, Szabó Csenge, Szabó Virág, Lóczy Ádám és Neszmély Gerda munkáit. 
Budapesten a Borarti Élmény Térben volt a kiállításmegnyitó.