KIÁLLÍTÁS

Május 4-én a P᾽ART MOZIBAN megnyílt a Templomdombi Általános Iskola Vizuális Műhelyének TEST-KÉP című tárlata. A mozi folyosóján a Klubhelyiségben, Kisteremben és a büfé részben is láthatók azok a munkák, melyeket a 24 tanuló egyénileg készített. Összességében 57 rajz, festmény látható itt. Kiállításra került 4 nagyobb méretű munka is, melyeket csoportmunkában készítettek a gyerekek, kidobott moziplakátok felhasználásával. Deli Gabriella a Műhely vezetője köszönetét fejezi ki Tenkesné Halász Enikőnek a megnyitóért, Gyürk Dorottyának-, Szentendre Város Önkormányzata által nyújtott támogatásért, Klötz Ildikónak és Paraszkay Györgynek a „jutalom film”-ért és az elismerő gesztusért, valamint a Szülőknek és a Kollégáknak a segítségért.

ÚJABB EREDMÉNYEK

A VILÁGTÁJOLÓ TAVASZÉBRESZTŐ című Országos képzőművészeti pályázatán VÁGHY OLIVÉR 2. osztályos tanuló 322 pályamű közül KIEMELT DICSÉRETBEN részesült.

VÁGHY OLIVÉR RAJZA

A X. ORSZÁGOS LOVAS PÁLYÁZATON több mint 2000 munka közül kiállításra került, dicséretben részesült:

  • LÓCZY GYÖRGY 3. osztályos
  • HORVÁTH SOMA 3. osztályos
  • STEC RILEY DANIELS 6. osztályos
  • SOMOGYI SZOFI 5. osztályos
  • TOLDY-ADAMIS HANNA 1. osztályos

LÓCZY GYÖRGY

STEC RILEY DANIELS

TOLDY-ADAMIS HANNA